Огляд Ліги Європи: перемога Селтика та Лінфілда; Рейнджери в Польщі

Штрафний удар Одсонна Едуарда дав “Селтіку” м’яч на два м’ячі, щоб вийти до Швеції в матчі плей-офф Ліги Європи проти “АІК”. На 73-й хвилині на “Селтик-парку” француз закрутився з 25 ярдів, щоб завоювати чемпіонів Шотландії тріумф першого етапу 2: 0.

Джеймс Форест забив гол у своїй п’ятій грі поспіль через дві хвилини після перерви, “Селтік” зробив великий крок на шляху до закріплення місця на груповому етапі. Результатом став вітальний поштовх для менеджера Ніла Леннона та підтримка “Селтіка”, яка все ще болить від їхньої поразки в Лізі чемпіонів від “Клужу” минулого тижня. “Вовки” замикаються на місці Ліги Європи з важкою перемогою в “Торіно” Детальніше

“Селтик” контролював володіння з самого початку, хоча їм знадобилося 15 хвилин, щоб вони почали проникати в захист гостей у п’ятьох.Перший раз, коли Едуард потрапив у офсайд, після виїзду додому після одного-двох із Райаном Крісті.

Шанси “Селтика” у першій половині були неспокійними. У Майкі Джонстона постріл був відведений просто широко після того, як Болі Болінголі створив славне відкриття. Невдовзі Джуллієну вдалося врятувати головою, а Едуарду було відмовлено після повороту та стрілянини з 25 ярдів.

Обидві сторони відхилили штрафні крики, і гра перетворилася на розмитість на полі та поза ним до кінця першого тайму. з деякими шумними прихильниками АІК, відштовхнутими стюардами та поліцією, ненадовго пробиваючись до домашніх уболівальників.

Селтик розпочав другий тайм з наміром, і кілька шансів з’явилося та пішло до того, як вирішальний другий вийшов з одного з кількох штрафних ударів Джонстон швидко виграв послідовно після бігу у шведів.Едуар підступив і згорнувся у верхній кут.

Менеджер “Селтика” Ніл Леннон привітав “чудовий виступ команди” своєї команди після перемоги. “Ми грали особливо добре перший тайм, але другий тайм ми мали реальний контроль і могли забити більше. Я повинен бути в захваті від цього.

«Деякий футбол, в який ми грали, був чудовим, і ми забили кілька казкових голів. У нас ще дуже важливі 90 хвилин, і ми не можемо нічого сприймати як належне ».

Стівен Джеррард це правильно сказав, передбачивши, що сутички Ліги Європи Рейнджерс з Легією з Варшави підуть на дротом після того, як його сторона була проведена до безцільної нічиї першого етапу в Польщі. Джеррард знав, що його сторона буде випробувана на стадіоні польської армії людьми Олександра Вуковича.

Шейї Оджо наблизився до мовчання вірних Легії за вісім хвилин.Джон Фланаган завоював володіння в просунутому майданчику, перш ніж Джеймс Таверньє кинув смачний хрест, але орендований юнак “Ліверпуля” Охо поставив головою неправильну сторону штанги.

Відповідь господарів була миттєвою, коли Лукіньяс вирізав вліво з вогню у ворота, змусивши Алана Макгрегора парирувати м’яч подалі від небезпеки. Єдиний ще один шанс Легії у першому таймі вийшов на 31 хвилині, коли Ніко Катіч пішов на землю, але не зміг зупинити передачу Павела Столарського, який знайшов Кафу.Знову Макгрегор стояв непохитно.

Легія стартувала сильно після перерви, Лукіньяс знайшов Валеріана Гвілію в штрафній, але грузинський плеймейкер не взяв на себе своїх зусиль.

Останнє зіткнення Фланагана на Куленовича врятувало шотландців в одному кінці, а воротар Радослав Маєцький виручив господарів на інших секундах пізніше, після того як Арфілд подав чудовий пас ззаду на Альфредо Морелос. Катіч був близький до того, щоб подати людям Джеррарда на виїзний гол, але його головним ударом перекинувся з кута Стівена Девіса.

Після матчу Джеррард поскаржився на промах Морелоса: ми не могли прийняти це. У грі є багато речей, які ми дуже раді. Я думав, що ми трималися разом у дуже ворожій атмосфері.Facebook Twitter Pinterest Стівен Джеррард вважав, що Рейнджерс міг провести матч проти варшавської “Легії”. Фотографія: PressFocus / MB Media / Getty Images

«Краватка на балансі, але ми повертаємось до свого місця, тому атмосфера повністю змінюється на повне коло».

Шейн Лейвері став героєм, оскільки північноірландський “Лінфілд” забезпечив один із найкращих результатів в історії в першому матчі плей-офф Ліги Європи проти “Карабага”.20-річний хлопець забив другий і третій голи в перемозі 3: 2, ставши першим гравцем Лінфілда, який забив гол у трьох послідовних європейських іграх після Артура Томаса 53 роки тому.

Файкал Реррас забив перший гол за чемпіони Азербайджану, які зіткнулися з “Арсеналом” і “Спортінгом” у минулорічних змаганнях і взяли два очки у “Атлетико” в Лізі чемпіонів у 2017 році. “Арсенал” каже Мустафі та Ельнені піти до закриття європейського трансферного вікна. Заголовок змінив імпульс за п’ять хвилин до тайму, а Лейвері вивів Лінфілда вперед у доданий час, перш ніж додати ще одну половину другого тайму.Колишній форвард “Евертона” Магае Гуей на другій хвилині доданого часу забив другий виїзний гол для гостей голом.

Колишній півзахисник “Норвіч” і “Суонсі” Лерой Фер двічі забив гол, коли “Фейєнорд” обіграв ізраїльського “Хапоеля” Беер-Шеву 3: 0, а Сем Ларссон забив іншого в Роттердамі. ПСВ “Ейндховен” переміг кіпрський “Аполлон” з тим же рахунком, але товариш з “Ередивізі” АЗ Алкмар провів вдома нічию “Роял Антверпен” 1: 1.

Новий клуб “Трабзонспор” колишнього нападника “Ліверпуля” Даніеля Старріджа виграв 3: 3 1 на виїзді в АЕК, коли екс-форвард Лідса Калеб Екубан забив хет-трик. ФК “Копенгаген” обіграв Ригу тим самим рахунком, коли рахунок відкрив колишній півзахисник “Міддлсбро” Віктор Фішер.